Restoranas „Kamakura“ kviečia mėgautis autentišku japonų virtuvės skoniu.

Kamakura Japonijoje – tai senovinis jaukus miestas netoli sostinės Tokijo. Lietuvą ir Kamakurą susiejo žmonių asmeniniai ir giminystės ryšiai. Dabar „Kamakura“ jau ir Lietuvoje. 

 

Restorano savininkas ir šefas 

MASAHITO SASAKI

 

Masahito Sasaki


Japonų maisto restorano KAMAKURA
savininkas ir šefas. Gyvena Lietuvoje.
Vedęs lietuvę.
 
 

Taip jau sutapo, kad Lietuva ruošdamasi  2020 m. Tokijo Olimpinėms žaidynėms sudarė bendradarbiavimo sutartį, apgyvendinant sportininkus ir teikiant paslaugas, su Hiratsukos miestu, kur anksčiau gyveno KAMAKUROS savininkas Masahito SASAKI, o japonų maisto restoranas 2016 m. lapkričio mėn. įsikūrė A. Sabonio krepšinio centre. Tarsi pats likimas norėjo susieti sportą, Japoniją, Lietuvą ir japonišką maistą. Ir tai atsitiko!

Nuo 2017 m. vasaros restoranas veikia pačiame Kauno centre – Maironio g. 24 / Laisvės al. 75.

Pirmą kartą Lietuvoje restorano KAMAKURA patalpose veiks nuolatiniai japonų virtuvės kursai arba, tiksliau, „Japoniško maisto ruošimo mokykla“.

Tai unikali galimybė visiems norintiems lengvai išmokti patiems gaminti japonų virtuvės patiekalus savo namuose.

Masahito svajoja apie lietuvių ir japonų virtuvės suartėjimą iki tokio lygio, kad būtų peržengta kultūrinio barjero riba, už kurios atsiskleidžia autentiškas patiekalų skonis. Jo tikslas ne tik išmokyti gaminti japonų mėgstamą maistą, bet ir išmokyti japoniškų patiekalų gamybai absoliučiai panaudoti Lietuvoje išaugintus ingredientus. 

 


Maironio g. 24 / Laisvės alėja 75, Kaunas, Lietuva